names.lt ssp.lt fly-jet.eu reklaminiaidrabuziai.lt reklamosplotai.lt

Spaudos darbai

Šis projektas buvo sukurtas siekiant mūsų esamų ir būsimų klientų patogumui į vieną vietą sutraukti įvairius reklamos būdus, nepamirštant ir  spaudos darbų. Spaudos darbai vienas iš būdų Jūsų norimus logotipus, vaizdus, nuotraukas ir kitą Jums aktualią informaciją plačiaformatės ir freejet spaudos pagalba atvaizduoti ant įvairiausių medžiagų ir produktų - popieriaus, plėvelės, tento, plastiko, drobės. Taip pat bet kokią grafiką mes galime su foto rezoliucija atspausti ant išbaigtų daiktų bei suvenyrų.

 

Spaudos būdai:

Freejet spauda - išskirtinė spaudos technologija, kurios dėka galima spausdinti lauko sąlygoms atspariais CMYKLcLm spalvų paletės dažais su foto 1440x2880 dpi raiška. Freejet spauda neapsiriboja vaizdinių spausdinimu ant įprastinių daiktų - tušinukų, knygučių, kalendorių, pakabukų ir kt. - norimą vaizdą galima spausdinti iki A3+ formato, ir iki 14cm aukščio ruplėto, faktūrinio paviršiaus, kurio gylis gali siekti 3-5 mm ar linkio. Ir visa tai mes galime atlikti ant metalo, stiklo, pastiko, medžio, odos, akmens. Norintiems išskirtinio spausdinto vazdinio, siūlome išbandyti freejet spaudos pagalba išgautus paveikslėlius ant baltu smėliu ar ryžiais padengtų paviršių.

 

Foto spauda - Jums svarbių akimirkų perkėlimas arčiau Jūsų - ant foto popieriaus, foto tapetų, drobės, įvairių tekstilės medžiagų, tentų, suvenyrų, dovanų. Foto tapetai galimybė padaryti savo namų ar biuro interjerą išskirtiniu, tai taip pat galimybė padaryti puikią reklamą naudojant  fotografijas.

 

Spauda ant drobės - skirta ieškantiems kažko išskirtinio, ilgalaikio, ypatingo. Spaudos darbus atliekame ant drobės iš natūralios medvilės. Ant drobės atspaudžiame norimą reprodukciją ar nuotrauką. Neturintiems norimos nuotraukos, pasiūlome profesionalių fotografų surengtą fotosesiją, kurios metu turėsite ne vieną įspūdingą nuotrauką, kurias vėliau perkelsime ant drobės.

 

3D lipdukai - tai specialūs, iškilūs lipdukai, kurie yra užlieti 1-3mm polimero sluoksniu. Šiuos lipdukus labai patogu naudoti, nes jie pasižymi atsparumu drėgmei, šalčiui, nesusibraižo, pasižymi tvirto prilipimo efektu. Visiškai nekenksmingas aplinkai ir žmogui, to dėl rekomenduojamas naudoti bet kokio pobūdžio įstaigoje. Visame pasaulyje iškilius lipdukus naudoja automobilių, buitinės technikos, baldų, plastikinių langų, verslo dovanų ir kt. gamintojai. Savo 3D efekto dėka lipdukas pažymėjęs prekę Jūsų logotipu, padarys ją išskirtine. Tai neabejotinas solidumo ženklas konkurencingoje rinkoje.

 

Plačiaformatė spauda. Siekdami užtikrinti aukštos kokybės paslaugas, plačiaformatės spaudos darbus atliekame su profesionalia Japonų Mimaki JV33 spaudos įranga. Ji išskirtinė tuo, kad į vieną visumą sujungia dvi skirtingas technologijas - lauko spaudai naudojamą solventinę spaudą, atsparią drėgmei ir šalčiui, ir vidaus interjerinei spaudai naudojamą vandeninių dažų spaudos technologiją, pasižyminčią kokybiškumu. Taip pat šio spaudos įrenginiui naudojamų dažų pagalba galime išgauti ypatingos, aukščiausios kokybės interjerinę plačiaformatę spaudą. Ir visa tai atliekame ant bet kokio paviršiaus, įvairiausiomis spalvomis ir pustoniais.

 

 

Mes garantuojame aukštos kokybės spaudos darbus, profesionalų aptarnavimą bei savo darbą išmanančių dizainerių pagalbą. Jei Jūs nepasitikite savo fantaziją, šį darbą patikėkite mūsų dizaineriams.

 

Mūsų teikiamos paslaugos:

- verslo dovanos;
- vienetiniai suvenyrai;
- fotonuotraukų spauda;
- reklaminiai tentai;
- plakatai;
- reklaminės vėliavos;
- lipdukai;
- 3D polimerinių lipdukų gamyba;
- spauda ant įvairios tekstilės ir tapybinių drobių;
- reprodukcijų gamyba;
- fototapetų spauda.

 

Išbandykite modernius spausdinimo būdus ant bet kokio Jums reikalingo paviršiaus. Reprezentuokite save ir savo įmonę išskirtiniais sprendimais. Visa tai mes suteikiame greitai ir kokybiškai.